Sprzedaż pijawek lekarskich w Warszawie

Interesuje Cię, gdzie kupić pijawkę lekarską w Warszawie?

Sprzedaż certyfikowanych pijawek w Warszawie!

Zarejestrowane stowarzyszenie obywatelskie zajmujące się promocją i rozwojem hirudoterapii na Słowacji i w Republice Czeskiej, oferuje sprzedaż pijawek lekarskich hodowanych w higienicznych warunkach na biofarmie, która dostarcza pijawki lekarskie do szpitali i centrów medycznych.

Dodanie po celom Slovensku je do 24 hodín od zaplatenia objednávky.

Więcej o dostawie możesz przeczytać tu: http://hirudomedicinalis.pl/oplata-pocztowa/

Co o nas napisali nasi klienci:

“Mogę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona z zamówienia, dostawa pijawek była szybka a porady, dotyczące aplikacji pijawek również na najwyższym poziomie.”

Szukasz dostawcy pijawek lekarskich w mieście Warszawa?

Kupując u nas wspierasz rozwój hirudoterapii na Słowacji. Uzyskane z Twoich zakupów środki inwestujemy w dalszy rozwój hirudoterapii, na przykład tworzeniem informacyjnych filmów video, działalnością publikacyjną, organizowaniem seminariów szkoleniowych i promocją w mediach.

Kupując pijawki lekarskie wspierasz rozwój hirudoterapii.

Hirudoterapia pomaga podnieść odporność, odnawia równowagę w organizmie i całościowo poprawia stan człowieka. Pijawka oddziałuje na organizm instynktownie, wywołuje więc adekwatną reakcję systemu nerwowego.

Jeżeli kupujesz pijawki w sezonie letnim, trzeba im wymieniać wodę częściej, ponieważ zanieczyszczenie wody przebiega szybciej, kiedy metabolizm pijawek jest szybszy.