Porady przed i po aplikacji pijawek

Zdecydowałeś się na aplikację pijawek na podstawie informacji uzyskanych z internetu lub ze słyszenia?

W takim przypadku oferujemy Ci usługi doradztwa udzielane osobiście, telefonicznie, e-mailowo lub przez Skype, dzięki którym możesz się upewnić, że właściwie planujesz aplikację. Możesz pobrać całą procedurę z doświadczonym hirudoterapeutą, który doradzi Ci właściwe postępowanie konkretnie do Twojej sytuacji.

Zdarza się, że ciało pacjenta reaguje na przyłożenie pijawek różnie a niektóre reakcję są podobne do infekcji lub reakcji alergicznej. W takiej sytuacji wielu pacjentów zdecyduje się nie używać dalej pijawek i pozbawi się możliwości efektywnego samoleczenia.

Nasz hirudoterapeuta skonsultuje z Tobą takie sytuacje i przygotuje Cię na różne możliwości tak zwanych pozytywnych reakcji na przyłożenie, które mylnie uważa się za negatywne.

Przy zamawianiu usługi dobrze jest mieć przygotowane dokumenty dotyczące problemu, który chcesz rozwiązać za pomocą pijawek.
Przygotuj sobie opis problemu. Jeżeli jest on widoczny, dobrze jest przygotować też fotografie miejsca dotkniętego chorobą.
Cena 30-minutowej konsultacji to 35 €. Cena zawiera również kolejną konsultację po przyłożeniu pijawek i książkę elektroniczną – Leczenie pijawkami – o wartości 17.90 €.

Zawsze jest lepiej być dobrze przygotowanym.