O nas

W 2011 roku zostało założone na Słowacji stowarzyszenie obywatelskie, którego celem jest promowanie Hirudoterapii, termoterapii (tzw. Sauna rosyjska) i tradycyjnej sztuki Wing Chun.

Stowarzyszenie obywatelskie na Słowacji zrzesza ponad 50 członków, z różnych miast Słowacji. Regularnie organizuje seminaria zdrowotne koncentrujące się na tradycyjnej medycynie szkoły Wing Chun Kuen Phai. Zobacz galerię wideo tutaj: galeria wideo.

Kto stoi za projektem Hirudoterapia.sk?

Miroslav Kasan

kierownik projektu, przewodniczący stowarzyszenia obywatelskiego, praktykujący i certyfikowany hirudoterapeuta, masażysta, instruktor tradycyjnej szkoły Wing Chun Kuen Phai

Krótko o mnie: Urodziłem się w roku 1979 i aż do dzisiejszego dnia mogę w skrócie opisać swoje życie jako bardzo interesującą drogę do wiedzy. Dzięki wieloletniej pracy w ruchu turystycznym, miałem możliwość poznawania zachodnich i wschodnich kultur, z pierwszej ręki i spotykać interesujących ludzi. Przejechałem pół świata, aby dowiedzieć się i zrozumieć, że moje miejsce jest tam, gdzie się urodziłem. W świat wyjechałem, mówiąc obrazowo, jak biedak – goły i bosy i przez długie 13 lat nabywałem doświadczeń, które dziś sprzedaję dalej, zarówno jednak nadal kontynuuję własny rozwój i uczę się. Po powrocie na Słowację poświęcam się głównie nauce i sprzedawaniu wiedzy tradycyjnej szkoły Wing Chun Kuen Phai, której jestem poświęconym członkiem, jak również rozwoju tradycyjnej szkoły Wing Chun Kuen Phai.

Wierzę, że za parę lat zbudujemy zdrowotne i szkoleniowe centrum medycyny tradycyjnej.

Specjalizuję się w:

– leczeniu pijawką lekarską
– masażach zdrowotnych
– termoterapii
– procedurach profilaktycznych
– ćwiczeniach zdrowotnych Či Kung
– ćwiczeniach psychofizycznych ZEN
– oczyszczaniu organizmu

Kristína Kasanová 

Praktykujący hirudoterapeuta, trener, manager

Krótko o mnie: Po ukończeniu studiów wyższych zawodowych o specjalizacji z zarządzania, którą ukończyłam w Pradze, przeprowadziliśmy się z mężem na Słowację, skąd mąż pochodzi. Pochodzę z Ukrainy i od dziecka do dzisiaj oddaję się uprawie i zbieraniu ziół jak też kwiatów. Lubię naturę.

Na Słowacji pomagam mężowi w jego działaniach i jako członkini stowarzyszenia obywatelskiego przyczyniam się do rozwoju tradycyjnej szkoły Wing Chun Kuen Phai.

Specjalizuję się w:

– leczeniu pijawką lekarską
– leczeniu ziołami